Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GlacialSpike

    kezdő

    válasz Krugszvele #22 üzenetére

    Lehet kötekedni, hogy az AMD a KIFEJEZETTEN üzleti feature-ökkel ellátott CPU-kkal eléggé el volt maradva eddig, de ahogy látom a történelmet nem felejtjük és az AMD-hez örökké a Bulldozereket szeretnéd kötni. De arról ne is beszéljünk, hogy a közelmúltban mennyi sebezhetőséget találtak az Intel CPU-inál, ami nem éppen szolgálja az ÜZLETI célokat.

    Belátom nem mentem bele mélyen a dologba, de az általad képviselt vélemény is elég felszínes, mert úgy fogod meg mintha minden fekete-fehér vagy épp piros-kék lenne..

    De abban egyetértek, hogy teljesen nonszensz a "i3 az nem annyira üzlet" rész, hiszen egy szó se esett a Ryzen PRO CPU-k üzleti funkcióiról, hiszen annyira nem tartotta fontosnak a költő, amíg fel nem hozta az i3-at.

    [ Szerkesztve ]

  • fanti

    addikt

    válasz Krugszvele #22 üzenetére

    Egyetértek veled, azzal a különbséggel, hogy én meg gépépítésnél már Intel szutyokhoz nem adom a nevem...

    Valahogy nem szeretem a melegedő kazánokat, pláne akkor, ha 15 éves alapokra építkeznek és még a HT is szar bennük, valamint hemzsegnek a sebezhetőségektől, amiket ha BIOS szinten befoltozok, akkor meg lebutul pl. az i7 i5-re...

    Nem szeretek szarból várat építeni és még a nevem is hozzá adni.

    GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

Új hozzászólás Aktív témák