Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz laskr99 #37 üzenetére

    Igazat kell adjak neked, anyum régi Samsung Galaxy S4 minije kapott jóvoltomból egy 7.1-es főzött ROMot, azóta használható másodtelefonnak. Az eredeti Touchwiz már úgy be volt lassulva meg olyan reklámokat dobott fel random, hogy mondom ez nem igaz. A tiszta Androiddal érezhetően gyorsabb lett a telefon. Plusz lett rajta most már elég tárhely is, sok felesleges cuccot letöröltem így róla, amit a kutya sem használ.

    Egyébként a Galaxy S5-nél láttam ezt a lekopott keretet a szaktársamnál, hihetetlen, de neki is 1 évesnél valamivel öregebb volt a telefon és csúnyán le volt kopva a keret. Mondjuk szerintem a Galaxy S6-tól kezdve ezt kijavították, még meg is tetszett a telefon, de aztán képbe jött fele áron a Nexus és még jobb kamerája is volt, így nem volt kérdés, melyiket veszem.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák