Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • makikutya

    csendes tag

    Elsősorban céges flottákba szánták, ahol nagy téételben az árak nagyon nem ilyenek mint itt a hivatalos ár. Ugyanakkor anyáron az utolsó utazási lehetőséggel az USA-ban ki tuddtam próbálni, sajnos valami zseniális. Amíg a cégnél vendégeskedtem, akik google workspacet használnak...nos azt kell hogy mondjam hogy erős net mellett a teljes infrastruktúrát kihasználva egészen de egésze zseniális élmény volt. A google meet élménye, miközben a képrenyő felületét lehet használni mintha táblára rajzolnál a nézőidnek,, a drive, a samsung telefonnal azonnal hot spot nélkül megosztható internet hozzáférés a minimális súly...szerintem nagyon rendben van, a képernyő pedig egyenesen lenyűgöző... A tapasztalatom az volt, hogy kb 6 órát bírt töltés nélkül, szóval ebédidőben és éjjelre felraktam tölteni, így a délelőtt és a délután ismán megvolt. Ha itthon is google workplacet használnánk, és nagyobb tételben leetne venni és nálunk is lenne supportja, azonnal ezt tolnánk végesnek, bár bevallom a jelenlegi dell xps 13 is egészen vadítóan jó, de ez valahogy más loge, meg az ahelyzet, hogy a korábbi élményeim a chrome os-el kiábrándítóak volak, de a megfelelő környezetben, egyszerűen köröket vert a jó öreg windowsra, ezen én is meglepődtem...

Új hozzászólás Aktív témák