Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ironthehorse

    csendes tag

    nekem ilyenem van és sajnálatos módon pont bd-lemezzel döglődik!
    igaz, kevés gyári bd filmem van, én is még inkább dvd-ket nézek, cd-ket fülelek, vagy vinyóról mkv-zok
    érdekes módon pont a bourne-trilógia egyik lemeze fingatja meg, pedig nem új kiadás a lemez, hogy kelljen rá szoftverfrissítés
    sógor panája 2 éves modell, gond nélkül lejátsza a lemezt, szóval nem igazán értem a dolgot
    most hogy már lassan 8 hónapja használok bd-játszót ki kell jelentsem, hogy a netes szarságokkal, meg az állandó frissítésekkel lesz elszúrva a blu-ray jövője
    hiába a gyönyörű képminőség, ha egy nálam kevésbé türelmesebb ember kibaxxa a fenébe a gépet, mert nem játszik le bizonyos lemezeket, holott ez lenne az alap feladata
    ez egy óriási hátrány a dvd-kel szemben, amit már anyám is tud kezelni, pedig pár éve azt sem tudta mi az
    az átlag felhasználó filmezni szeretne az ilyen lejátszókkal, nem netezni, meg fw-t frissítgetni, mert a gyári lemezeit nem kezeli
    na csak ennyit akartam leírni
    ettől függetlenül szeretem a vasat, bocsánat, műanyagot, de a gyári cuccokkal való mximális kompatibilítás elvárható lenne sztem

Új hozzászólás Aktív témák