Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz MBazsee #25 üzenetére

    1. Elnézve az ennél sokkal gagyibb micro SD => SD adapterek csillióit, a licenc díj az SD szervezet felé nemlehet komoly tétel, vagy egyáltalán nem is kell fizetni.
    2. Ki perelné őket, ha az 1. rendben van? :F

    (#27) D.Orion
    Egészen pontosan melyik tény azok közül, amiket állítasz? Szabvány portba illeszkedő szabvány kialakítású kártyához miért kellene az Apple beleegyezése? Ha mégis, link?
    Ugyanígy, link az Apple által levédett névhez? Mert ha még nincs levédve, akkor nehezen pereskedhet. Mellesleg én nem láttam, hogy bárki i betűvel akarná eladni ezt az óriási fejlesztést.
    Ha adsz két linket, ami téged igazol, elhiszem, hogy nem trollkodni akartál. Addig viszont trollolooo...

    [ Szerkesztve ]

    A legjobb aláírás a héten

  • r3dsnake

    nagyúr

    válasz MBazsee #25 üzenetére

    Az mmc alapvetően pontosan ugyanakkora, mint az sd, csak vékonyabb. Ez esetleg mini mmc, vagy nem tudom mi lehet ennek a neve. A másik meg az, hogy nem értem mi a gond ezzel. Ezt a kártyát hogy kaparnád ki a gépből ha beleteszed, ha nincs benne rugós mechanika? Amúgy a gémkapoccal sem értem, hogy mi a gond, miért karcolna össze az bármit? Egy iphone-ból is azzal szeded ki a sim kártyát, naponta cseréled? Nem. Ha tárhelybővítésre használod a slotot (mert pont ez lenne a lényege a nem kilógó kártyamérettel), akkor azt egyszer belerakod és kész.

    Nagy dolog lenne átgondolni egy koncepciót, hogy mire jó, mielőtt egyből a fikázás megy, csak azért mert apple? Mondjuk ehhez még az applenek sincs semmi köze.

Új hozzászólás Aktív témák