Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D.Orion

    veterán

    válasz erdoke #28 üzenetére

    Egyikhez se kell linket adnom, hogy ha van a tulajdonodban Apple termékhez való nem Apple által gyártott, de hivatalosnak minősített kiegészítő. Ez esetben a csomagoláson fel van tüntetve a szokásos jogi szöveg ami igazolja amit írtam. Én is csak onnan tudom ezt, mert egyszer egy ilyen fülhallgatónak a csomagolását megnéztem és rábukkantam erre a jogi részre. Nem szokásom alaptalanul ilyen dolgokat írni.

    buvartacsko: Ez pedig egy személyeskedő hsz volt a részedről amiért modhoz fordulok. Továbbá nem akárhova rakják az i betűt ilyen termékek esetében, hanem a termék legelejére, de ha nem trollkodnál, akkor ezt magadtól is tudnád.

    [ Szerkesztve ]

  • siti

    senior tag

    válasz erdoke #28 üzenetére

    Vehetsz szabvány USB kábelt, de nem árulhatod USB kábel iPhonehoz logóval. Ugyanígy készíthetsz telefon tokot, de nem árulhatod iPhone telefon toknak (az enyém is sima telefon tok, amibe belefér az iPhone felirattal csomagolták). Amúgy MFI licensznek hívja apple. itt olvashatsz róla, hogy miért jó a fejlesztőnek, mibe kerül a vevőnek (nincs szabvány USB töltő, csak apple csatlakozón át), vagy hogy így el lehet kérni aranyozott, árnyékolt, réz 3.5 jack dugós kábelért 5390Ft-ot. Biztos kevésbé torzít mint a sima, aranyozott, hi-fi kábel 1790Ft-ért.

    Amúgy iPod nano-t is átalakíthatsz karórának, lunatik vagy mi a neve, ez is a kickstart égisze alatt indult útnak, és hogy-hogynem, egy apple beszállítónál készül. Nincs rajta alma, vagy MFI, de az árát nézve, lehet benne licensz díj...

    buvartacsko
    amíg sima külső HDD és nem külső HDD for MacBokoAir, addig nem kell jogdíjat fizetned. Ezért küzd az apple a szabvány ellen, de ez is egy szélmalom harc.

    [ Szerkesztve ]

    Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

Új hozzászólás Aktív témák