Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • menpee

    aktív tag

    Tényleg sokan úgy képzelik el a PC játékot, hogy közben kukoricán kell térdelni a sarokban? Vagy 90°-ba törni minden egyes hajlatnál a 90-es évekből ránkmaradt számítógépasztal előtt?
    Eddig TV-n játszottam (van a videókártyán és a tv-n is hdmi, innentől nem atomfizika), most meg projin. A fotel maradt. Még X360 controllerem is van, mert néhány játékot azzal jobb volt irányítani. A gépházam 10,8 liter térfogatú, az XBox 7,2 liter. Ha erősíteni akarom, akkor erősítem, ha módosítani akarom, akkor módosítom.
    ,,Deaznemennyibekerülmintamiüberkonzolunk!lolrektmegawindóztisszámoldbele" - Ti meg a notebookot számoljátok bele vagy az asztali gépet, mert ha tippelnem kellene, akkor nem egyetlen konzollal élitek le egész digitális életeteket és tevékenységeteket. Én meg konzol híján ezzel is játszok. A legnagyobb motivációm a konzolosodás irányába a JRPG hiány volt pc-re, de ez megoldódni látszik.

    Én nem szeretem a controllert, más meg nem szeret mókolni a géppel és beállítani. Nabumm, ezért még nem kell egymást gyalázni meg sarat dobálni. Gamers unite! :K

    ,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

  • menpee

    aktív tag

    válasz Madwe #51 üzenetére

    Pont erre céloztam a JRPG vonallal. Azok is console exclusive-nak számítottak eddig, de változik a piac remélhetőleg. Én meg az indie címeket szeretem, annak a pc a melegágya. Ízlések és ízlésficamok :D
    Hordozható butatelefon meg tablet, amin olvasni szoktam. Mindent a gépen intézek.
    A céges noti tulajdonosok valószínűleg kevesebben vannak, mint a PC Master Race+konzol birtoklók. A flamegyanús kommenteket pedig xbox aláírásos emberek kezdték. Valószínűleg pc-s beépített ügynökök.

    ,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

Új hozzászólás Aktív témák