Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz MongolZ #10 üzenetére

    Másfél éve van egy Newman N2-es telefonom: 1 GB RAM (akkor még aránylag soknak számított), 4 magos samu cpu, mali 400 gpu, lg ips panel, 13 mp-s sony kamera - 18e Ft-ba került. Állítólag előfordul, hogy a melegedő akksi hatására tönkremegy a kijelző szalagkábele, de nálam nem jött elő ez a hiba. Jelenleg MIUI ROM-mal használom (szintén kínai fejlesztés, és sokkal jobban bejön az eddigi összes telóm szoftverénél) és nagyon meg vagyok vele elégedve. De van itthon 2 kínai mini pécé is, azok is szuperek.

    Szóval én meg nem kínait nem vennék, pedig széthajtottam már nagyon sok nokiát, jópár sonyt és htc-t, ill. 2-3 blackberry-t is, de a kínai telók annyira szétütnek mindent ár/érték arányban, hogy az hihetetlen. És ha ismered az eladókat/webshopokat, akkor semmiféle félnivaló nincs a kínai vásárlástól, csak ész nélkül nem szabad beleugrani.

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák