Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz arn #66 üzenetére

    te most miről beszélsz?

    "hogy a monitorral egybe van e szerelve, es milyen kis helyen fer el."

    linket hol említettem ilyet.

    "munkaeszkozrol beszelunk, ahol remelhetoleg az alapjan dontenek, hogy elvegezheto e vele a munka, ha igen, hogyan, mennyire hatekonyan es milyen aron. "

    előző hsz-ben mondjuk még példát is írtam. de gonolom ha a dj 120bpm-et állít be és csak 119 lesz a vége a részeg banda ugyanúgy ugrál rá, csak lehet hogy stúdiókörülmények között ezt nem akarja megengedni magának. a múltban pl elindult egy cég aminek a területén pl akkor az osx jobb volt valamivel a vetélytársaknál. tehát ésszerűen arra ruházott be. most van pár százezer dollár értékű program és kiegészítő ami osx-re szóló licenszel társul, és osx-re szoktatott rabszolgák dolgoznak vele. itthon ilyet ha 2őt látsz ez is tény. amerikában sok grafikus, videó, zenei stúdió ezer éve mac only. és akkor ott a dilemma hogy mit vegyenek. mac mini? kevés a kraft. mac pro? drágább, nincs szükség rá, a kettő között desktop vonalon mi van? ennyi.

    azért az is egy szint hogy azt hiszed hogy munkára azért veszik mert szép. mint mondtam pl volt főnököméknél az utómunkára használták a mac pro-t, és olyan eclipse cuccok voltak hozzá, hogy bszarás. jah és pl ez mac only pl. soha nem hergeled fel legjobb tudomásom szerint egy vegas alá pc-n. nomeg az hogy egy ilyen mennyibe kerül, sw nélkül 7k+ hozzá a fcp az még egy ropi, és akkor még csak színkorrekcióról beszéltünk...

    ez egy dolog amibe beleláttam. és teljesen érthető okok miatt volt mac a választás. bocsi hogy nem értek annyira a zenéhez, vagy a képfeldolgozáshoz, hogy miért tud többet vagy kevesebbet ott a mac, és miért veszi aki veszi... ezt tőlük... mint mondtam pár dolgon kívül el lehet mindent végezni végülis egy windowsos asztali gépen is. ha nem kell migráljál egy tonna programot amit megvettél osx alá pl de nem tudod winen futtatni licensz vagy más gondok miatt. vagy egyszerűen ehhez szokott a gárda aki használja, és röhögve kitermeli a költségeket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák