Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zippofcy

    senior tag

    válasz b. #26 üzenetére

    "a DPI ( felbontás) és a sensy 2 különböző dolog" - 1600 vagy afeletti DPSt használva már túl gyors a pointer sebessége középső sensynél ahhoz hogy low sensiről beszéljünk az én fogalmaim szerint.

    "Az általad említett razer egér nem lézeres egér. hanem infra, optikai ." - Kana optikai, razer optikai, G9 lézeres ... semmit nem számít a típusa az érzékelőnek, a minőségével ellentétben.

    "ki régóta játszik az azt is tudja hogy a windosban NEM szabad az egér sebességét elmozdítani se negatív se pozitív irányba, (középen kell hagyni)" ezt az előző hozzászólónak írtad gondolom (6-os sebesség) mert én sose írtam hogy elállítottam volna 5-ről.

    "A kana pedig szerintem az egyik legrosszabb érzékelővel megáldott hypeolt gamer egér, a lehető legrosszabb példát hoztad fel." - Kana S-em van, gyors rántást nem néztem rajta de apró mozdításokat 1600 DPIn tökéletesen lekövet, ahogy a DA 1600-on és a G9 2800-on.

    Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

Új hozzászólás Aktív témák