Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norb€€€

    aktív tag

    Én meg mondjuk ezt a facebook elleni picsogást nem értettem soha. Pontosabban azt, hogy valakik kvázi életstílusként tekintenek arra, hogy ők nincsenek fent facebookon, és lenézik azokat, akik megnyomják azt a F betűs ikont a homescreenen. Persze nekem is herótom van azoktól, akik percenként nyomják ki a szelfit, meg a nagy életbölcsességeket, de ezeket nemes egyszerűséggel letiltom. Különböző oldalak posztjait is egy (na jó, kettő) kattintással meg lehet szüntetni. Én jómagam nem írok ki semmit, ennek nem vagyok a híve, de amiben viszont nagyon jó -sajnos vagy nem sajnos- hogy tényleg szinte mindenki fent van, és itt a legkönnyebb elérni a közeli ismerősöket.
    Az eseménylétrehozások, csoportbeszélgetések számomra pl. baromi hasznosak.
    Az ismeretlen ismerősök ellen pedig be lehet állítani, hogy kik találhassanak rád.
    Ingyenes szolgálatatás pedig mint tudjuk, sosincs ingyen, itt az adataiddal fizetsz, amit el is fogadtál regisztráláskor. Az, hogy valaki folyamatosan bekapcsolva hagyja a GPS-t meg az adatforgalmat, aztán másnap rácsodálkozik, hogy kati néni honnan tudja, hogy az utcájában jártál, de mégsem ugrottál be egy almáspitére, már egyéni probléma :(
    Számomra a facebook csak egy csevegőalkalmazás, abban pedig elég jó. És nem, nem cukkerék küldtek, de valakinek mindig szembe kell úsznia az árral ;]

Új hozzászólás Aktív témák