Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • total90

    veterán

    válasz bambano #38 üzenetére

    Én is kapok mindig ilyen-olyan hirdetést, de ezzen nem befolyásolnak és az sem érdekel, hogy tudnak rólam dolgokat. Nem érdekel, mert nincs olyan dolgom, amit takargatni kellene, nem csinálok piszkos ügyleteket és nem vagyok befolyásolható reklámokból.

    Egyébként én direkt mindent megadok a Google appokban, mert szerintem az hasznos. Ha ezt "kihasználják", hát válljon egészségükre ;] Szerintem lehet ezt is ésszerűen használni.

    Nekem nincs fb-om egyébként, mert nem látok benne semmit.

    Az, hogy törvényt sért, az lehet, ehhez nem értek.

    Ha nincs jó, ló a szamár is.

  • s912

    aktív tag

    válasz bambano #38 üzenetére

    Lehet nem kicsit "conspiracy", de: azért az, hogy a Föld lakosságának ~20-30%-a fent van ezen a moslékon és nem is feltétlenül kell megosztania képet/videót/"élményt", hanem elég csak a chat beszélgetéseket "elemeznie" az AI fb "manónak", felveti a kérdést: nem holmi "mátrix" szerű világot szeretnének létrehozni?

    Sokan önként és "dalolva" megadják magukról az infokat/képeket/"élményeket" (és ugye nem is feltétlenül kell fb regisztrációval rendelkezni - lásd: beágyazott like és share), és ez mind-mind egy "óriási adatbázist" ad azok kezébe, akik akár vissza is élhetnek vele. Hogy mit kezdenek vele..?

    Igen, biztos az emberek javára fogják a világot szebbé tenni - irónia!

    szerk.: míg fb-on hazudsz, google-ban az igazat "keresed". Van benne "truth"

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák