Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyno

    veterán

    válasz Jim Tonic #40 üzenetére

    Na akkor értelek minden szempontból, azt hittem csak hogy elfogult vagy és azért kötöttél belénk, de így megnyuogdtam én se vagyok elektronikus szakember sajnos, nem jött össze, WEB programozónak tanulok.
    De a tápokat nagyon szeretem és ez a téma érdekel a legjobban.

    Szoktak jönni azzal, hogy az olcsó táp veszélyes a gépedre, de a Suzuki Swift meg az életedre veszélyes...

    Gondolom első generációra gondolsz, szerencsére 13éve tapasztalom hogy kicsit elvan ez túlozva, hasonlóan törik emg roggyan mint egy 90-es évekbeli autó, ilysztő hogy egy első vagy második generációs Mondeo-nak a farsúly miatt az A oszlopa szinte derékszögig roggyan és szinte az első üléseknél a hely feleződik, Rover 600-as is hasonló vagy akár a Cosztályos merci W202-es típus, vagy akorai E36-os BMW-k.De hogy csak a kis autókról beszéljünk mint a Swift nem ülnék se Punto 1-ben, se 3-as Golfban, se A Corsa-ban.Röviden ennyi.

    Illetve nem merülnék bele hosszabb elemzésekbe, de rengeteg "márkás" tápot láttam már holtan, és rengeteg noname-ről tudok, ami működik. Nemrég vettem egy használt PC-t műhelyhez, HKS táp van benne.

    HKC-ra gondolsz szerintem?Mert a HKS autó felszereléssel foglalkozik.Amúgy ja végülis sokáig elmegy egy márkátlan táp is, csak nagyobb eséllyel viszi a onfigot ha meghibásodik sajnos általában ez sok pénzt emészt fel.

    Na végülis off vége, nem magam fajta emberek mondták/írták azt hogy az Andyson beles tápokkal elég komoly tervezésbeli problémák vannak.

Új hozzászólás Aktív témák