Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    Számomra az első helyen egyértelmű a Serious Sam 4, reméltem, hogy az idei E3-ra már kerül olyan állapotba, hogy láthassunk belőle valamit, sajnos tovább kell várni.

    Ezen kívül örültem volna, ha az Ubi legalább bejelentett volna egy új AC vagy Far Cry epizódot, ugye AC témában egy ideje megy a találgatás valami viking témáról, az E3-mon tisztázhatta volna az Ubi, hogy mi lesz a következő. Nem vártam gameplay-t egyikhez se, mert mindkettőt egyértelműen a következő generációs konzolokhoz tervezik, melyek ugye jövő évben jönnek és gondolom emiatt még keményen folyik a munka az új grafikus motoroknál, hogy ugrásszerű legyen a látvány. Mindössze egy teaser-nek is örültem volna, mint tavaly a Bethesda a TESVI-al, hogy "hé dolgozunk rajta".

    Ezen felül nagyon bíztam egy új játékban a Flying Wild Hog csapatától. Az utolsó projektjük, a Shadow Warrior 2 ugye 3 évvel ezelőtt jelent meg, így gondoltam 3 év után csak kapunk valami infót, hogy min dolgoznak éppen, de sajnos továbbra is csend van körülöttük. :( Úgy örültem volna egy Hard Reset 2 bejelentésnek!

    Aztán ott van a Square Enix, ahol szintén hiányoltam legalább egy nagy híres franchise folytatást. Mivel tudom, hogy a Crystal Dynamics jelenleg mással van elfoglalva (azt hiszem valami Avengers vagy mi), és tavaly jött ugye új Tomb Raider, így új TR epizódra nem is számítottam ,de egy új Deus Ex epizódnak viszont örültem volna. A Mankind Divided is ugye 3 éve jött ki. Ha például csak 2020-ban jön, akkor lehetett volna egy röpke bejelentés, hogy majd jövőre folyatódik Adam Jensen kalandja, jövőre már ugye 4 év lenne két epizód között, ami szerintem elegendő idő.

    Az Age of Empires terén pedig a 2. rész helyett inkább a 4. részt mutatták volna.

    [ Szerkesztve ]

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák