Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bta1

    őstag

    válasz dabadab #468 üzenetére

    Tényleg ennyire ostobának feltételezel? Aki a sugárzás ilyetén hatását szeretné felmérni, nem kizárólag az esti "telefonnyomkodás" időtartama és az alvási szokások iránt érdeklődik, hanem olyat is megkérdez, h milyen távolságra van tőle a mobilja éjjel, vagy naponta átlag hány órát hordja zsebben, mennyi volt a hívások összidőtartama az elmúlt hónapokban, stb.

    "nem is arról szólt, amiről beszélsz"

    A" cikk absztraktját" úgy citáltad ide, mintha a brit újságcikkben kizárólag arról az egy kutatásról lenne szó. Egyébként még csak nem is utaltam rá, hogy a linkelt cikk szoros összefüggésben áll az alatta írottakkal. Stilszerűen mondva, g. voltam :DD

    Szép dolog a wikipédiás műveltség, de sajnos így a legalapvetőbb dolgok maradnak ki. A korreláció nem több eszköznél, amely arra használatos, hogy érdemes-e oksági viszonyról beszélni, vagy sem.

    A teljesen légbőlvett dolog pedig a következő: állításod szerint nem értem, hogy a korreláció nem oksági összefüggés. Jól sejtettem, hogy valótlan személyeskedést kapok a nyakamba... Q.E.D.

Új hozzászólás Aktív témák