Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz bLaCkDoGoNe #7 üzenetére

    Tehát akkor az ilyen jellegű eshetőség, mint a cikkben olvasható, véletlenül sem fordulhat elő hiszen a viszonteladó ha jól értem semmit sem tehet. Tehát mutogatunk a magyar fogyasztóvédelmi törvényekre, amik nem sokat érnek ebben az esetben.
    Ok, csak kinek a hivatalos viszont eladói, mert az Apple weboldalain nem jelennek meg mint Store. Tehát nem az apple tartja fenn, hanem valaki más. (2019-es cikk)
    Így a felelősség megoszlik, illetve elenyészik a zavarosban. Lehet, hogy rosszul értem.

    Amúgy pedig mondjuk a T-System/Telekom pl, de van ott pár elég neves nagyker is, nem fog szórakozni a garanciával a Surface-k esetében. Garancia után mossák kezeiket, de ugye itt már akkor tudtuk, hogy a megoldás hibás döntés volt, mikor még garanciális volt a termék, ehhez képest perelni kellett.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák