Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacces

    őstag

    válasz Menthirist #11 üzenetére

    Jó, és a pénztárcának mi köze van ahhoz amit én írtam? :)
    Csak szerintem ciki, hogy a CPU méret tudott csökkeni, a Merevlemeznél is történt valami, max megjelent az SSD. A microSD kártyák is képesek voltak a tárhely növekedésre annak ellenére, hogy milyen picikék. A telefonok is lassan már egy 3-4 éves PC erejét adják le, na de a VGA-k, azok még a régmúlt dicső himnuszát hirdeték, hogy milyen nagyok, milyen sok watt-ot fogyasztanak. Én csak erre akartam rámutatni :). (Természetesen én is tudom, hogy ki lehet forgatni a szavaimat amit most írtam, úgyhogy hajrá)
    Szerintem igen is van az IT-ban olyan példa, ahol képesek voltak tech.-ben megoldani, hogy kisebb legyen valami és ne kelljen többet érte fizetni, szal bocsi, de ezért sem értem a pénz kérdést, szerintem a méretnek és az árképzésnek hosszabb távon nincs köze egymáshoz, rövid távon igen, még a tech kitermerli a pénzt, de a tömeggyártás úgy is leviszi a költségeket. Plusz lásd CPU-knál van olyan márka, ami kisebb méretű CPU-t hozott ki és kevesebbet fogyaszt, szal így emiatt nem kell aggódni, ha kistérben vannak a cuccok, hiszen kisebb watt szám kevesebb hőt termel :). Kis házaknál a hűtést lazán meglehet oldani, csak jó helyre kell tenni egy plusz ventit, csak figyelni kell a levegő áramlást ;)

Új hozzászólás Aktív témák