Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    Eddigi saját tapasztalataim alapján nem tartoznék önszántamból az Androidot (4.4.4) használó emberek közé.

    Két éve kaptam céges telefonként egy Samsung S3 LTE (2GB RAM) telefont.
    Ha csak a használhatóságot veszem figyelembe akkor igencsak szomorú a helyzet és ez mintha romlott volna egyre jobban az appok és droid frissítése során.

    A Google saját(!) appjai: Google Drive, Google Dokumentumok, Google Táblázatok, lassúak, akadoznak, várakoznak vagy kifagynak.

    Volt idő amikor ha egy app kifagyott, azt érzékelte a OS/telefon is és jött a hibabejelentési lehetőség akkor szépen leírtam mit hogy használtam a fagyás előtt.
    Ekkor még mindent frissítettem ha volt OS/appból újabb hogy hátha jobb lesz. De csak rosszabbodott aztán végül semmilyen leírást sem küldtem nekik és az OS/appok frissítésével is felhagytam.

    Most ott tartok, hogy a telefont munkakezdés előtt újraindítom biztos ami biztos alapon.
    De még így is néha kénytelen vagyok újraindítani 2-3 alkalommal a 8óra alatt aztán ideig-óráig működik, mert a várakozás, az előzőleg futtatott appok bezárása, RAM ürítés és újbóli megnyitása sem segít... csak az újraindítás.

    A telefon nincs szét telepítve, csak a Lagdroid és a rajta lévő appok frissültek az idők folyamán.
    Munkám során a telefonnal fotózok (gyári app), sok email-t küldök-fogadok (gyári E-mail app), gyakran és sokat telefonálok (gyári app), időzítőt használok (gyári app), táblázatokat kezelek (gyári app), internetezek 2-4 lappal (Firefox app).

    Ha már rátettek egy baromi nagy kijelzőt, és teletömték mindenféle funkcióval a telefont akkor azok működjenek már rendesen bármiféle buhera meg sütögetés nélkül...
    Kollégám, akinek szintén van céges telefonja néha inkább a saját iPhone 5-ös telefonját használja munkára és a céges androidos teló meg csak autóban lévő fejegységgel BT-n összekapcsolt zenelejátszó és hotspot... :U

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák