Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Divi

    aktív tag

    válasz corlagon #3 üzenetére

    ...News...

    Meguntam és kiraktam az egész gépet az asztalra a gépházat meg elküldtem szabadságra.

    A fejlemény: Nagy valószínűséggel, nem kontakt hiba lesz a gondja. Lévén most a 80eressel megy a primary 40eressel a secondary. (a secondaryn is 80lenne ha lenne 80eres :D)

    A táp, egy Chiefech(vagymi) 300W . És nem egy erőmű a gép, így nafta van bőven.

    A low lewel format már hozott nekem vissza életbe vinyót, és ez spécisen Quantum-Maxtor vinyókhoz való, így legalább ez nem jelent hibaforrást.

    Köszi az ötleteidet...

    lá lá lá lá lá lá lá Lila Liba gá gá gá gá gá gá

  • mr_ricsi

    veterán

    válasz corlagon #3 üzenetére

    3. A gépem 2 vinyóval és 2 dvd-vel 105W-ot fogyaszt, ezért a 235W-os nonane tápon nem bírok fennakadni. Kevésnek csak ott bizonyul, ahol minden alkatrészt húznak ezerrel.

    4. Kábelek: ahol lehet, 40 erest használj, mert a 80 eresek kontakhibáitól meg lehet őrülni.

    5. a LLformat jó lehet -már badszektoros vinyót is állítottam helyre vele, és később sem lett újra az- csak arra vigyázz, hogy mindig a gyári progit használd!
    A partition magic, és a hozzá hasonló ''buherátor'' progik tudják a legnagyobb gondokat okozni. Az fdisk azért olyan ''keményfejű'', hogy véletlenül se' lehessen a járt útról letéríteni.
    A Norton DiskDoktora a fő lemezbuherátor progi, ami a Kürt kft. adatmegsemmisítő tesztjén ötcsillagos minősítést ért el. :))


    Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

Aktív témák