Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elims

    veterán

    válasz Robi86 #537 üzenetére

    Én mutogattam neki több jàtékot,de abszolùt nem érdekelte.Kicsit sem. (Mint engem a facebook)
    Így részemről ez esélytelen. :-(
    Ti szerencsések vagytok SirAndrish-sal + pàran a ps4 topikbòl,hogy gond nélkül elfogadja vagy akàr jàtszik is! :-) Sőt(!),írtak olyat is,hogy vmi ilyen ajàndékot kaptak vmilyen alkalomra.

    A gta témàban viszont teljesen igaza van.
    "...semmi különbség, ezért kellett a ps4 is?"
    Nincs meg az aràny:
    Ps3-ps4 gta különbség---ps3/ps4 àrkülönbség.
    Nem szebb annyival. (Ezzel nem azt mondom,hogy nem szép,dehogynem,nagyon is,de ps3-on is nagyon mutatòs :-) )

    SirAndrish: Nektek ilyen szempontbòl komoly màzlitok van a csajjal. :-)
    Ti még ketten is szoktàtok,írtad.

    Supercow: "...DS-en valami Jewel cuccot."

    Erre soha nem gondoltam volna!!
    Nagyon köszönöm az ötletet!!!!!! Tényleg!
    Van ds-em,van psp-m+van vita-m is,ha vki tudna vmelyikre ajànlani vmilyen szòkirakòshoz hasonlò egyszerű jàtékot Nagyon megköszönném!! (Megyek a topikba is érdeklődni..)
    Nem kell bonyolult (vàrosépítős kizàrt),egyszerű legyen (nem azért,mert buta nő,van egy pàr diplomàja),ilyen foglalja le a legjobban.

    "...lassan elfogadja és akkor inkább nem is jön zaklatni."

    Teljesen nem fogja elfogadni. :-/ Nekem is ezt mondja màr hònapok òta,"Engem màr nem érdekel,nem idegesítem magam miatta.",dehogynem(!),mindig eszi a kefét amikor meghallja a ps bekapcsolò csippanàst...

    Ds-en melyik az a jewel cucc?Meddig szokta lekötni?
    Nem zokta ritkàn felhànytorgatni,hogy ő csak azért ül le nyomkodni azt a "szart" (ezt most idéztem,nem a gépre értem),mert nem akar unatkozni.?

Új hozzászólás Aktív témák