Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomee987

    tag

    válasz Alteran-IT #1548 üzenetére

    Elmondom Neked, hogy a T-nél az üzletkötők semmit nem kapnak ingyen, ugyanis vállakozóként csinálják és nem alkalmazottak. :) De Neked ugyanúgy bajod lenne velük is, mert az ADSL, minden TV-hez külön set-top box kell, ha az összes TV-t nézed valószínűleg már nem lesz elég a net sávszélességed...stb.

    Ez még mindig nem indok arra, hogy kis millió internet csomag legyen. Ahogy látom általában a Te igényeidet írod le és gyakorlatilag elvárod, hogy más is azon a véleményen legyen. A telekommunikációs szolgáltatások esetében nagyon fontos a jó csomagstruktúra kialakítása, mégpedig az, hogy az igényeknek megfelelően mindenki megtalálja a neki legkedvezőbbet. Mobil távközlésben is ha megnézed maximum 3-4 csomagot kínálnak a szolgáltatók nem többet, akár csak mobilinternetben is. A bőség zavara soha nem jó, hisz nehezebb a döntés. Lehet, hogy Neked épp nem, de a többségnek már igen. Arról nem beszélve, hogy egy több tucat csomagos szolgáltatás marketing szempontból is visszataszító. Képzeld már el, hogy az ügyintéző eléd rak egy szórólapot, amin 8-10 internetcsomag van. Hát a többség visítva rohanna ki, hogy úristen ez mi.

    Nem Te vagy véletlenül PR-s dolgozó? Honnan tudod te, hogy mennyire van fullon a PR CMTS-e? Honnan tudod milyenek a hálózati eszközei? Akarod, hogy fényképezzek itt Neked Miskolcon Digi-s optikai kötődobozt ami az optikai kábelen lóg lefele már hónapok óta az oszlop mellett, vagy mondjuk olyan UPC-s 2-es vagy 4-es leágazót amin úgy van bekötve az ügyfél, hogy egy 10 cm-es koaxra egy beltéren használatos kettes osztó van még felrakva?
    Péntektől vasárnap délig Újhelyben voltam és semmi gondom nem volt a 60 megás nettel, nem szakadt egyszer sem. Bár mondjuk idejét sem tudom nekem mikor szakadt utoljára a PR-s netem, talán tavaly előtt karácsonykor, amikor bekrepált a régi Motorola modemem...

Új hozzászólás Aktív témák