Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • ponti_ak

    addikt

    válasz ponti_ak #25 üzenetére

    Szerda
    Pihi. :)

    Csütörtök
    Estére készülődés, mert úgy volt megbeszélve, hogy nálunk is csinálunk egy kisebb fajta sütögetős banzájt.
    A délelőttöm elment a bevásárlással... a közeli teszkóba betekertem bicajjal.... illetve inkább csak be_kecmeregtem_ mert odafele félúton leesett a jobb-oldali hajtókar... fasza.. :( Nembaj, a tecsóban veszek T-kulcsot, és meghúzom... de ott csak készlet volt, mind1, 500HUF, annyit kibírok... kint a bicaj-tárolóban: csavar elővesz: nagyobb, mint a készlet legnagyobb toldata... errrrggghhh.. :((( lesz...rom, hazamegyek így.... leizzadtam, mint a ló... otthon fürdés egyből...

    Estig pakolászás, székek, asztal, tüzifa hasogatás, stb...
    Fél hétre megjött a társaság fele, és elkezdtük megrakni a tüzet, a tárcsa alá, amit az egyik haver hozott.. addigra már készen volt a pörkölt is, amit előző nap feltettünk főni. hhm... az a finom őzhús.. most is csorog a nyálam, ha rá gondolok... olyan puha lett, mint a vaj, és az íze.... :R

    Node, amíg lett parázs a sütnivaló husiknak, és megérkeztek a többiek, lecsúszott 1-2 hp, kis sör, és alakult a hangulat... zene, beszélgetés, unokatesómék is megjöttek (Péter barátom nagy örömére! :) A kisebbikek már egy ideje kinézte magának... ahhoz képest egész este hozzá se szólt, kb.. mind1...). Végülis szépen összejött a banda, de a kaja még csak nem akart elfogyni... már a főtt kukoricát majszoltuk, mikor eszembe jutott, hogy keresztanyuék épp a környéken járnak... no, telefon... jönnek-e? 5 perce indultak haza, de ha gondolom beugranak, mert elég éhesek.. :)

    Degeszre ettük magunkat.... eleinte féltem, hogy nem lesz jó a buli, meg mindenki késett is egy picit.. de aztán minden jól alakult... elfogyott egy pár üveg borocska is, és 11-kor mindenki hazaindult... Soha rosszabb kerti mulatságot! :C
    Köszi anyunak is, aki a sok finomságot megsütötte, és hogy segített egy csomó mindenben. :R Csak az a kár, hogy tesómék nem tudtak jönni... na, majd ha Kinga hazajön... csapunk valami hasonlót!

Aktív témák