Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iff

    senior tag

    Két hete használom a POCO X5 Pro 128/6 telefont. Kék színben nagyon jó, legalább nem csúnya a POCO felirat. :DDD Megnéztem a reklámokat és néhány helyen nem volt kikapcsolva, azért én kikapcsoltam. Eddig egész jónak tűnik a telefon, Redmi Note 10 128/4-ről váltottam. Ami először nem tetszett a fényképek színe, főleg a piros és zöld. Észre vettem, hogy be van kapcsolva az Ai, kikapcsoltam és sokkal természetesebb a szín nem túl szaturált. Zöld nem foszforeszkál :D

    ..........""..........

  • iff

    senior tag

    válasz beach head #402 üzenetére

    Nekem a POCO x5 pro MIUI 14.0.3.TMSEUXM , (MIUI Global 14.0.3) nincs semmi frissítés. Android 13 TKQ1.221114.001. Android biztonsági frissítés 2023-09-01

    ..........""..........

  • iff

    senior tag

    válasz beach head #405 üzenetére

    Köszönöm a választ, tényleg EU :D Azt hittem, hogy csak Indiai, kínai és global verzió van. Megnéztem mi a különbség a global és az eu kiadás között.

    "Globális ROM (MI) a rendszer hivatalos verziója, amelyet Kína kivételével az egész világon használnak. Az Android felhasználói felület és operációs rendszer új verzióinak tesztelése iránt érdeklődők számára elérhető egy béta program. A frissítések egy-két havonta egyszer jelennek meg.

    Európai ROM (EU / EGT) csak európai országok számára készült. Az okostelefon kezdeti beállítása során lehetőség van egy helyről letiltani az előre telepített alkalmazásokban található összes hirdetést.

    A globális verzióban ezeket le kell tiltani magára az alkalmazásra lépve. Ez az Európai Unió (GDPR) szabályozása miatt lesz így. Megjegyzendő, hogy az EEA ROM-nak nincs bétaprogramja, és úgy tűnik, hogy a szoftverfrissítések egy kicsit ritkábban jelennek meg.
    A különbség a frissítések sebességében is van
    Ezen verziók között is van egy nagy különbség a frissítések elosztási sebességében. Tapasztalataink alapján elmondhatjuk Az EGT-verziók, vagyis a telefonok európai verziói valamivel korábban kapnak új frissítéseket, mint globális MI verziók. Ez azonban nem feltétlenül vonatkozik minden telefonmodellre. Sajnos a Xiaomi sehol nem közöl menetrendet a frissítések kiadására.
    A kínai verzió nálunk kicsit korlátozottabb, gond van az értesítések fogadásával egyes alkalmazásoktól és több, előre telepített kínai eredetű alkalmazás is jellemző rá. Viszont könnyen megszabadulhatsz tőlük és egyébként egész jól használható a készülék. De az előnye, hogy a MIUI kínai verziója először kapja meg a legújabb frissítéseket, mivel továbbra is Kína a Xiaomi legnagyobb piaca."

    ..........""..........

Új hozzászólás Aktív témák