Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz Gh0sT #46002 üzenetére

    Egyértelműen a 65ST50-et venném:

    - az ST60 input-lag-ja magasabb, játékra kvázi alkalmatlan
    - az ST50 szolgáltatásokat tekintve jobb (tud még HDD-ra rögzíteni digitális TV-adást, az ST60 már nem)
    - a méretben sokkal nagyobbat kapsz az ST50-ből.

    Az ST50-nél még előfordulhat ugyan sávosodás, illetve picivel gyengébb az általános képminősége (ezt mondjuk nem nagyon fogod észlelni), de mégis annyira jó vétel a 65ST50 azon az áron, amin elérhető, hogy sokkal jobb vételnek tartom, mint az 55ST60-at.

    Már korábban is többször írtam, hogy az eddigi trend alapján érdemes lehet várni, mert a tavalyi 65VT50 ára is leesett 700-800 eFt közé, ez szerintem a 65VT60 kapcsán sem marad majd el.

    Én arra az átmeneti időre, amíg a 65VT60 ára nagyobbat esik, már nem vennék a helyedben TV-t. Augusztus közepét írjuk, a 65VT60 ára 2014. március - április környékére várhatóan leesik, tehát bő fél év van addig. Ha most veszel egy 50ST60-at 280 eFt magasságában, nem fogod tudni eladni csak 200 eFt környékén, vagy még annyiért sem, tekintve, hogy szerintem annak is le fog esni az ára úgy 220 eFt környékére addigra. Ha újonnan megkapható lesz, 3 év garanciával 220 eFt-ért, akkor tőled nemigen fogják megvenni 2,5 év garanciával 200 eFt-ért. Szóval nagyot buknál a dolgon, feleannyit, amennyivel ki kéne pótolnod a 65ST60 majdani árát a 65VT60 majdani árához.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák