Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • BaLee

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz dipy22 #30004 üzenetére

    AVplanetnek van szerződése a hazai viszonteladóval viszont ettől még ugyanúgy rendel tv-ket külföldről is amire nincs 5 év gari.

    Erre az a legjobb megoldás, hogy rá kell kérdezni, hogy az adott típust honnan szerzi be. Persze ahol az áraik jóval olcsóbbak, mint a hivatalos helyeken, ott nem kell csodát várni, az ugyanúgy szürkeimportos lesz.

  • gban

    Közösségépítő

    válasz dipy22 #30004 üzenetére

    Tudsz olvasni is vagy csak írni?
    Illetve értelmezni a dolgokat?
    Callme HD ready-t akar venni, arra meg sehol nem kap 5 év gart, te mégis lebeszéled a webáruházakról mindenképpen, idézlek: "mert azért is olcsóbbak a webáruházak, mert magyarországra nincs megváltva a garancia, így viszik kukutyinfalvára javítani".
    Ez alapból tökmarhaság, függetlenül hogy HD readyt vesz valaki vagy Full HD-t.
    Mindössze annyiban számít hogy kitöltött Pán-Európai garjegy esetén 2 év garancia jár, de 5 nem ha nem hivatalos partner az illető, illetve nem a Panasonic SSE a termék eredeti eladója.
    De ettől függetlenül nem hinném hogy Callme-t érdekelné a te 5 év garanciád, meg hogy megkapta-e, ha ő mindenképpen 2 év garanciát kap, ennek a feltételnek viszont a legtöbb bolt megfelel.
    Nem tudom minek írtam le mégegyszer ugyanazt, az előbb is ezt írtam lényegében.
    Mindegy, egy próbát megér, hátha.

    Postázást nem vállalok.

Aktív témák