Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • gban

    Közösségépítő

    válasz Dzs3ko #20140 üzenetére

    Elmondom, mit tapasztaltam.
    Plazmát aki vesz, az ért is hozzá - aki csak demagógiákat hallott, az csak LCD-t vesz.
    Aki viszont ért hozzá, annak nem nagyon akaródzik egy régi, noname, még nagy fogyasztású, valószínűleg melegedő (ezért is megy tönkre több régebbi mint új) plazmát venni, hacsak nem annyira kedvező az ár, hogy megvegye.
    Hirdetnek a plazmáknál itt is egy régebbi LG-t, máshol is hirdeti / hirdette ha jól tudom, 100 fölött akarta eladni pár hónapja, mikor 100-ért volt 42-es Samsung meg LG is akcióban, újonnan, teljes garral... Egy másik illető is hirdet olyat, 110-ért...
    1 hete 65-ért sem vitték el. Fel is emerte - logikusan :)) - 70-re megint...
    Aki viszont 50 környékén adta, attól elvitték.
    Két éves Panát nem viszik el 70-ért, szintén hirdeti, jelenleg 75-ért, de volt 70 is.
    Tehát, nincs eladhatatlan, csak drága, de ez mindenre igaz. :)
    Gondold át, ha el akarod adni, olyan árat találj ki, az árak esnek, a tévéd meg egyre idősebb, elavultabb technológia lesz csak.
    Nem kötelező megfogadni, lehet jobban megéri odaadni rokonnak ajándékba, stb., mint alacsony áron eladni, de ez egyéni megítélés kérdése.

    [ Szerkesztve ]

    Postázást nem vállalok.

  • Gabor970

    addikt

    válasz Dzs3ko #20140 üzenetére

    szerintem olyan 60e körül elmegy.

    Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

Aktív témák