Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • BBéci

    legenda

    válasz Ijk #17431 üzenetére

    Nem a csatornák jelenlegi kínálata miatt érdemes 1080-as tévét venni, és nem csak a 3 magyar adón érhető el full HD műsor. Összesen már van 10 a hazai kínálatban, műholdakról még jónéhány elérhető, persze nem ingyen.
    Ezek valóban jól néznek ki ready tévén is, de csak natívban az igazi.

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • Vajga

    tag

    válasz Ijk #17431 üzenetére

    Valóba, eltart még egy darabig, míg ki lehet használni a fullhd-t, de egy tv nem olcsó mulatság. Én pont azért vettem 46g10-et, mert nem vagyok milliomos, és inkább megvettem a drágább cuccot, minthogy majd én 2-3 évente tv-t cseréljek. Inkább hozzátettem még egy picit. Az meg hülyeség, hogy fullhd-n ótvarul nézne ki az sd. Oda tehetjük akármelyik hd ready mellé sztem a tv-m sd adással is... Pont az tud spórolni aki rátesz még egy kicsit, 3d meg őszintén le van sz*rva.
    Itt a legeslegfontosabb dolog egyszerűen az, hogy ha MAJD lesz, nem kell tv-t cserélni! Természetesen annak sem akinek "csak" ready van, de az majd vagy nem veszi észre a külömbséget, vagy tojik rá, vagy sóvárogni fog.
    És ne legyünk álszentek egyiken sem, nem csak adók léteznek a világon, és a mai netsebességekkel semeddig nem tart 1080p ripet leszedni. Elég régóta nem az 1.4 gigás avikat szedem...
    Csak bíztatni tudom a kisebb pénztárcájukat is inkább a g20-ra, inkább spóroljanak még és vegyenek egy olyat, mert azzal fognak pénzt megtakarítani, nem azzal ha 2 évente tv-t cserélgetnek. És igenis ki fogják használni a full hd-t. Ráadásul nem kockáztatják a sóvárgást, hogy ehhh, mi lett volna ha... A saját elégedettségük meg mindennél többet ér, mert a fejem verném a falba, ha egy 200 ropi elköltése után az az érzés lenne bennem, hogy szép-szép, de mi lett volna ha...

Aktív témák