Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonio

    senior tag

    válasz nagyArc #377 üzenetére

    érdekes, de álltalában ez pont fordítva szokott lenni azaz hogy a pengésről vált az embe villanyra ...

    mivel pont a penge az ami felsérti a bőr ill hámréteget és ad lehetőséget a fertőzésre,

    a villanyborotvánál ennek jóval kissebb a valószínűsége, mivel a kés nagyon közel van a bőrhöz de azt sose éri el, mivel a kettő közt ot a szita ... én ezért váltottam villanyra lásd valahol előrébb a topicban

    szerintem te elkaptál valami jó kis bakteriális fertőzést,

    ezek a vízben mosható/használható meg meg fertőtlenítőmosos villanyborotvák már szerintem inkább PR fogások parasztvakítás, de értelműk nem sok, mert hiszen épp az a lényege a villynbortoválásnak hogy szárazon kell csinálni ... lehet nálad a nem megfelelően megszáradt nedves pengék segítettek a baciknak ...

    ... egyiknap kolbászoltam MM-be és éppen fültanuja voltam egy esetnek, ahhol is az eladó magyarázta, a tátott szájjal figyelő középkorú házaspárnak milyen villynborotvát is ''kell'' venni, kb ilyen szinten (bár lehet ismerősök voltak) a: ''...na megmondom mit vegyetek ne is keressetek tovább, ez az ez a legjobb .. (valami philips zuhanyzás közben is használható okkosság) ... lehet zuhanyzás közben is használni, ... és akkor itt van hozzá egy ilyen speciális zselé ezzel be kell kenni az arcát előtte ...'' stb.

    na mondom szerencsételenek, víz+zselé (ennyierővel sima pengét is használhatnék) +drága borotva jól rájuk tukmálják a sz@rt... eleve vizes szőrt még nehezebben viszi le a penge mivel rugalmas lesz tőle stb ... vagy lehet féreértettem? ...




    Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

Új hozzászólás Aktív témák