Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jenne

    senior tag

    válasz metron #11232 üzenetére

    ""...erdekelt volna hogy Jenne miert irta, hogy minosegi ugras van az 5 es 7 kozott..."
    Mert én úgy éreztem. Annyi az előtörténete, hogy én már egy jó ideje hetes braunt használtam akkor és a fiam vett egy ötöst magának. Újat. (de hamar túl is adott rajta) 50xx sorozat, de a pontos típusra már nem emlékszem, csak annyira, hogy fényes színű volt a szita, nem az a fekete. A hetest már megszoktam és pontosan tudtam mit várhatok tőle, így az ötös használatánál rögtön azonnal olyan érzetem volt, hogy érezhetően mintha gyengébb lenne, nem vág olyan alaposan... Tovább is tartott a borotválkozás mint a hetesné. Pedig elvileg ugyan az a szita/fej/kés kombó van azon is mint a hetesen.
    De lehet hogy csak elvileg. A kilences braun szita felülete pedig nekem, az én arcomhoz (kicsi a fejem benne kevés az eszem :DDD) túl szélesnek tűnt. Mindig azt éreztem, hogy nem fekszik fel teljesen a szita felülete az arcomra. (az öt késes Panánál is ezt éreztem) Vágni jobban vágott az igaz, gyorsabban is végzett mint a hetes, de nekem a hetes jött be eddig a legjobban. Bár most egy ideje már hűtlen lettem a rezgősökhöz és egy Philips RQ1280-ast használok, RQ12+ fejjel. Szerintem nagyon jó ez is, és semmivel nem rosszabb a végeredmény mint a rezgősökkel.
    Tisztelt metron remélem kielégítő volt számodra a válaszom.

    [ Szerkesztve ]

    A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

Új hozzászólás Aktív témák