Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz diablo1984 #146874 üzenetére

    Biztos tudod te is, hogy ha már Castrolról beszélünk, melyik olajon van már, és melyiken nincs még hologram, ugye? Fel lett dobva a labda, neked könnyebb dolgod van, ha már tényre hivatkoztál, és azalapján érvelsz, akkor leszel szíves a kérésemre linkelni is. Már csak a tisztánlátás végett is, meg ugye magad is ki szeretnéd menteni, hogy olyat állítasz, amit amúgy bizonyítani se tudsz.:D
    Ha már az én kérésem előbb volt, csináld csak, aztán majd folytatjuk. De értem én, hogy kétkedsz, magam is azt tenném, csak van itt még pár dolog.

    Ha egy kicsit továbbmegyünk a történetben, nem én sántítok, hanem a forgalmazó.
    Először is kaptak levelet erről a történetről, amire persze nem válaszoltak, nem csak hogy 3 percen belül, hanem sohasem.
    Másodszor erre a termékre rákeresve náluk nem is volt biztonságtechnikai adatlap, pedig az kötelező. Harmadszor a német anyacég nem is forgalmazta ezt az olajat, soha sehol nem lehetett megtlaálni se doboz, se cikkszám, se más alapján.
    Negyedszer igen gyorsan el is tűnt a cucc mindenhonnan.
    Ezeket mind tudom bizonyítani, meglévő képet, printscreenek, illetve azt is mellé tudom tenni, hogy ha egy picit félretennéd a kétkedést, és gondolkodni kezdenél, magadnak is feltehetnéd azt a néhány kérdést amire válaszolva máris másik megvilágításba kerül a történet.
    Van egy szerinted agyonkopott motor, ami jól megy, jól fogyaszt, nincs rendellenes buhhogó hangja, és szimplán olajat cserélünk. Tény, hogy első gazdától, háztól vettem, valóban 274 ezerrel, tény, hogy ettől még lehetett volna kopott, lassan tengelycsere előtt álló is, Csak van ezzel egy kis probléma. Ha a mannol olaj jó, akkor nem pont azalatt az 1000 km alatt jön elő a hang, mert ugye ha nem is tökéletes, de mégsem kopik, te mondtad, hogy az az olaj csak ilyen lehet. :D
    De mivel egy ilyen típusú kopás bizonyos idő elteltével eléri azt a mértéket, ahol már bizony hanggal jár, és mivel előtte nem volt, utána 1000 km-rel volt, mégis mi történhetett? Mégsem kent eléggé? :D Vagy képes volt tényleg 1000 km alatt előjönni úgy, hogy az olaj lehetett volna a gyári cucc is?
    Szerinted létezik az, hogy az olaj frankón ken, de nekem egészen pontosan azalatt az 1000 km alatt pont azt az 0.001 mm-t koptatja le magáról a vezértengely bütyke, amitől már van buhhogó hang, előtte meg még nincs? Pont azalatt az 1000 km alatt tányérosodik meg a tőkék teteje, amitől még a szelepnyitás is megváltozik? Nem kellene neked inkább valami egyszerű logika mentén gondolkodni?

    Ciki, hogy a bödön is megvan még, az alján is lötyög egy kis csoda mannol olaj, beméressem neked? Ha nem tudja, amit kellene, fizeted? :D

    És ismételten írom, annyi logika még egy olajhamisítóban is van, hogy nem prémium cuccot hamisít, hanem nagytételben eladható, általános olajat, olyat, ahol nincs különleges igény, tehát a technikai működés adott lesz, a prémium minőség viszont nem, ezáltal hosszabb távon megmarad a különlegesen nagy profit ma is, holnap is, jövőre is. De ez csak az én véleményem, mások biztos másképp csinálnák.

    Ez volt az egyébként:

    49" monitor, nas, nvme ssd ház eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/rick4/keres.php?usrid=87025

Új hozzászólás Aktív témák