Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    válasz aleister #74020 üzenetére

    Milyen statisztika? Te nem statisztikát mutattál, hanem adatot. Nyáron nincs iskola, és senki sem csúszik el a jégen, februárban van iskola, és sokan elcsúsznak a jégen, tehát az iskola miatt csúsznak el sokan a jégen. Az adatokból az látszik, hogy volt egy emelkedés. De ennek oka sehol sincs leírva. Emellett Svédországban hagyományosan nagy az ún. nem-támadásos erőszak (non-assault rape) arány, tehát a családon belüli, házastársak közötti erőszak, Európai mércével is. Erről is van, khm, statisztika. Ez bőven okozhatja ezt a változást. Emellett ha a svédeknél emelkedett ez a szám, akkor nálunk is emelkednie kellett volna, de ilyen nincs. Ha lenne, naponta hozná címlapon az Origo. De ha történetesen egyértelműen, kizárólag a migránsok miatt emelkednének az erőszakos bűncselekmények, az akkor sem változtatna azon a véleményemen, hogy valamit tenni kell (ezt írtam fent), mert amit most tesznek, az csak maszatolás, és nem a probléma megoldása.

    Arra, hogy egy jogtörténeti kérdésben a wikipedia a forrás, nem tudok mit mondani.

    De tényleg leszarom. Ugyanis, amint írtam, én veled nem akarok vitatkozni. Korábban több esetben látszott, hogy az, ahogyan, amit gondolsz, és amilyen stílusban azt előadod, messze van attól, amihez hozzászoktam, és amivel hajlandó vagyok foglalkozni. Emellett szerencsére rohadtul nem érdekel, hogy mit gondolsz úgy általában, mit gondolsz rólam, az életünknek ezen a fórumon kívül szerencsére nem lesznek metszéspontjai, szóval részemről pörögj a statisztikán, amennyit akarsz.

    [ Szerkesztve ]

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Új hozzászólás Aktív témák