Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16741888

    törölt tag

    bazzeg, kb most olyan állapotban vagyok hogy leszívom magam keresztbe.
    Játszottunk haveri körben, volt egy ismerős, ha láttatok igazi barmot, hatalmas szerencsével.:O
    Riverre egymás után egymás után jött be a belső sorhúzólapja, meg riverre kétpár, full, flöss, stb stb, flopra emelek, 50szeresnyi nagyvakot, megadjaaaaa, persze, turnre ugyanez, riverre jön a lap, hihetetlen, egészen hihetetlen, basszátok meg ilyen nincs.
    Flop A-9-K haver Apárrral kurvanagyot emel, adjaaa, persze, turn A haver all in, megadja, kidobják a lapokat, Q-10 volt nála, kitaláljátok mi jött riverre? J persze.
    Nekem flopra 2 párom volt A-4 turnre jött egy 6 os, riverre egy 5ös, riverre gyakorlatilag all innél voltunk kidobjuk, 2-3 vol nála és sora lett, ismétlem flopra 3 lapja volt a sorhoz hiányosan, 1000et emeltem flopra, mert tudtam hogy életveszélyes az ajándék, turnre is emeltem, mindent adott, és riverre jött a közbelső 5ös, a vicc az az egészben hogy tudom mennyi az esély rá, és nekem ménem jön be? Mert nem játszok ennyire hülyén, persze, hogy jöjjön be, na de ez akkor is.:((( ÁÁ nekem ilyen mákom lenne, már házam lenne.:( Szájbavert kupakosmunkával megkétszerezem a chipjeimet, aztán egy ilyennel elvesztek mindent, áá. És a tetejébe még nagyképű is, pff bazzeg. Jóhogy 1000ft, nem pénz, 4 dollár, nem erről van szó, de a mód idegesít egy kicsit, felküzdöm magam lap nélkül, és akkor belefutok ilyenekbe, és nem egyszer, nagy kassza kihúzás nélkül felértem 4500ra, aztán konstansan lefele 1500ig, majd vissza megint 3000re, majd le 500ra majd vissza 2500ba aztán 0 ba...:((( Mindegy.

Új hozzászólás Aktív témák