Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • 9CS

    senior tag

    válasz emvy #12 üzenetére

    Jeha igazad van! Valaki többnek érzi magát, ha (h)őstag? Nyiss egy topicot és kezdd el számozni a hozzászólásokat. 1, elküd, 2 elküd... Azért odafigyelhetnétek, egy picit erre is, ja és szerintem a _Házigazda_ jellemzésű emberkék dolgoznak a legtöbbet itt mégse, lesznek Kezdő Házigazdák, vagy Cool Házigazdák, szal csak dolgoznak, dolgoznak... mi a fene olyan fontos? Vagy valaki azért segít, próbál meg segíteni másokon, hogy utána rangot kapjon? Szerintem, ha csak 20 hozzászólásod van, de azok jók, építő jellegűek, segítőkészek, akkor kezdik el megjegyezni a nik-ed. Vagy irány a tali. ... ... Nem a nyafogás miatt, vagy mert xyz a rangod. Nya.

    '' - Tizenkettőt üt az óra, térjenek márrrrgghhhh... ''

  • CsendPenge

    őstag

    válasz emvy #12 üzenetére

    ''Az, hogy kinek hány hozzászólása van, le van sz@rva.''
    Csatlakoznék!
    Minden nyavajgónak!
    Gondolkodjatok! A hozzászólások megvannak, csak a számuk nincs esetleg megfelelően kijelezve (legalábbis ha jól értettem Parci szavaiból, mert a hekkerek csak a felh. adatokat törölték) Nem érdekel, hogy 1200 vagy 1500 hozzászólásom van! Vagy ti is ilyen Nimrod-ok akartok lenni? Gyenge poénokat nyomatni külön hozzászólásban, hogy nőjjön a hozzászólások száma? AZ IGAZI minősítést úgyis az összes többi tag fogja adni nektek, az alapján, hogy mennyit segítetek, mennyit tesztek hozzá a fórumhoz szakmailag, emberileg.
    OFF
    Akinek nem inge, ne vegye magára. Ha meg a hangnem egy kicsit erősre sikeredett, akkor bocs, de nagyon felhúztam magam, mert reggel óta ezt lehet olvasni mindenhol! És ebből elegem van.
    ON

    Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

Aktív témák