Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Breki

    veterán

    válasz volvoguy #443 üzenetére

    eztis elmondtam már

    egyrészt tavaly kapott új next-gen grafikus motort
    igazából nincs szükség rá, hogy új motort kapjon inkább a mostanit kell csinosítgatni

    és ne keverj már össze egy kosár játékot ahol van pár ezer ember egy focissal ahol
    akár 40.000

    ilyen mászkálós emberekre itt semmi sükség nem ez a fontos egy fociban
    ha neked ilyesmi meg flikk flakkok kellenek inkább vmi street soccer kéne neked

    Mondom ezt úgy hogy nekem fontos a grafika, hisz azért javítom a gyepeket eredményjelzőket stb

    De pl ugyanígy fontos az eredeti szurkolások hanghatások

    Sok mindent lehetne és remélem javítanak is de teljesen új grafikus motorra jelenleg semmi szükség.

    De pl ilyenre lenne, hogy változtatható fűminta amit ki tudja miért kiszedtek esetleg havas pálya, változó időjárás esőben tócsák, sandbags kivétele stb.

    Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

  • Doom

    aktív tag

    válasz volvoguy #443 üzenetére

    "nem mindegy, hogy a kapú mögött a zöldruhás rendőrök csak állgogálnak, vagy mászkálnak "
    Ezt komolyan mondtad? Erre nem tudok mit mondani, valóban. Nekem egy fociban az a lényeg, hogy milyen a JÁTÉK (fizika, AI, játékosanimációk), de végülis ez is egy nézőpont... Nekem meccs közben nem nagyon van időm azt nézni, hogy a rendőr ide-oda megy-e vagy nem - speciel azt se vettem észre, hogy van rendőr. :D
    Az egy másik kérdés, hogy a grafikai motornak nem tudom, mi köze van ahhoz, hogy mászkál-e a rendőr vagy nem.

    Breki (450): na ez viszont már beteges szerintem, amikor ezt nézed :D Úgy látszik, túlzottan hozzászoktam a régi C64-hez...

    449-re pedig: én inkább a saját játékosok AI-ján javítanék (passzok kezelése, amikért itt sírtam nemrég), meg az animációs kötöttségeken csiszolnék még.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák