Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz VladimirR #133 üzenetére

    azért néztem be a topicba eredetileg, mert most érett meg bennem, hogy érdemes lenne lecserélni a celeronomat p4-re. erre tessék, mit találtam. egyébként szeretném feltenni a kezem. 98 óta van pc-m 166-oson kezdtem, utána 366-osra váltottam (ezt még édeasnyám finanszírozta). a 800-as celeront már én gazdálkodtam ki, ahogyan a mostani 2,1-est is (nem kell ugye mondanom, hogy a processzorcsere minden alkalommal alaplap-memória-mittoménmi cserével is járt). f*sza egyébként ez az nw magos cerka, de néhány dologhoz sajna kevés (nem szeretem, hogy amíg videót kódolok, hozzá sem tudok nyúlni a géphez...). ha gianni nem akciózna itt a fórumon, tutira eszembe sem jutna lecserélni. (egy kis ingyenreklám... :D) és itt ragadnám meg a lehetőséget a kézfeltételre, 26 évesen, 4 ledologozott év után most már családfenntartóként is úgy tudok számítógépet (alkatrészt) venni, hogy nem feltételenül mindenből a legolcsóbbat kell keresnem. egyébként egyetértek vladimirr-rel, előbb-utóbb mindenki kialakítja magában, hogy számára mennyire fontos a számítógép és milyen szerepet tölthet be az életében. ez is csak egy hobbi, és mint olyan, meglehetősen költséges. sajnos az az élet rendje, hogy mire megengedhetnéd magadnak, hogy költséges hobbit űzzél, már nincs rá időd... :U

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • Lagwagoner

    csendes tag

    válasz VladimirR #133 üzenetére

    Örülök hogy instruktív hozzászólást is hallok!

    Egyébként (nyugodtan lehet idézni tőlem) nem szapultam senkit, személyes véleményt mondtam (SZEMÉLYES, SZUBJEKTÍV) amit ugye lehet. Erre szavaim kiforgatásával, tudásom gyalázásával válaszoltak. Amugy tény és való hogy szeretem a tüzes vitákat, mert a langyos vizben pancsikolást nem szeretem, és csakis márkákat kritizáltam , nem pedig a felhasználókat. Vissza ez nem müködött.

    Amugy felrakom a kezem: egész nyaramat, illetve ingóságaimat én finanszírozom.


    Ja és Viktor: Marad az aláírás, amugy már le akartam cserélni, de Te miattad nem fogom ;]

    Jobb ma egy Celeron mint holnap egy AMD !

  • Viktor77

    titán

    válasz VladimirR #133 üzenetére

    Én felteszem a kezem!

    Amúgy ha valaki nem érti meg, hogy ugyanabból az összegből (vagy kevesebből) nagyobb teljesítményű AMD cuccot vehet, az meg is érdemli a cerkát.


    Lagwagoner: Vegyél vissza. Itt ez nem menő.

    Csinálni kell. Kész. Pont.

  • Cruz

    aktív tag

    válasz VladimirR #133 üzenetére

    Jelentem felteszem a kezem:
    :U
    A mostani gépem összes csavarjáért megdolgoztam (és a forrásul szolgáló jövedelm után az uccsó fillér adót is becsengettem :F)

    Mégse szidom a gyengébb teljesítményű vasakat, merthogy az távol áll tőlem... (max a másik 950cel gépem ha nem bootol, de az nem a cerka hibája...)

    Cruz

    Az ég szerelmére, mikor Isten azt mondta: ''Szaporodjatok és sokasodjatok!'', nem azt mondta: ''mint a nyulak''...

Aktív témák