Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • newwave0507

    tag

    válasz Dluinet #66060 üzenetére

    Nem szeretnék csúnyákat írni , de szerintem magadtól is tudod a véleményem róla ;) . Amikor a Feigl Ferenc volt a polgármester , akkor legalább történtek normális dolgok a városban.. , fejlesztették a játszótereket , és ami nagyon fontos , hogy nálunk mindig jó szokott lenni a Május 1 , ill. Aug 20. Lent szokott lenni a fitt parkban , egy hatalmas téren. Most meg ez a retardált felvitte az OTP bank elé , egy kis térre . Azt tudni kell hogy itt Barcson , rengeteg ember szereti a mulatós zenét , mielőtt bármi félre értés lenne , nem a romákról beszélek. Pl, Jolly, Sihell Ferry & Henna , ilyesmik . Amiket nem tagadás én is szeretek, hisz a mai világban én szerintem egy bálban sokkal nagyobbat lehet bulizni , mint egy drogosokkal teli diszkóban . A lényeg a lényeg, hogy abszolút nem enged ide ilyen előadókat, csak amit Ő akar.. , kivétel most végre volt Ferry & Henna , fogalmam sincs mitől engedte meg :D. Ja hát és persze , semmi nem épül , nem fejlődik , minden marad a régi .

    22"-24" monitort vásárolnék a hónap közepe felé , akinek van az jelezze kérném szépen ! 20-25e körüli áron keresek.

    [ Szerkesztve ]

    Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

Új hozzászólás Aktív témák