Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • g@bo

    nagyúr

    válasz minity #41 üzenetére

    nos, nemtudom pontosan hol profitálsz a nagyobb memória sávszélességből úgy, hogy az érezhető, és valóban hasznos sebességnövekedés volt.... játékoknál?? div-x nyomorgatás? vagy? szerintem a i7205-ös ára irreális, a hasznához ( házifelhasználó) képest, a sis655 pediglen jó választás, a gigabyte 8sq800 lapja egy jó választás, de fejleszteni erre felesleges, rendben, megkaptad a dual ddr-t, (meg a raid, s-ata... cuccokat :) ) de pont a lényeget vették el, az pediglen a ''hyper-threading''... ha az nem hiányzik, és nem is fog akkor esetleg megfontolandó, én a gigabyte 8pe667 pro lapját vettem ( 4000 pizzel volt olcsóbb mint a sis), de gyanitom mire a ''HT'' támogatású intel procc számomra (is) megfizethető áron lesz, addigra intel koma ujra kitalál valamit ( uj tokozás, 800 fsb ) és dobhatjuk ki az alig 1 éves lapjainkat... nézzük csak meg a p4 vonalon eddig mit xaroztak -> socket 423 478 fsb 400 533..... most már csak arra kell várni mikor nyirják ki a 8* agp-t, és jön a pci express...

Aktív témák