Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Turmoil

    senior tag

    válasz Tyutyuka #6 üzenetére

    Nem egy teljesíthetetnel feladat. Anno én is végignéztem, amit apám kollégája összerakja nekem az első 4.77MHz-es XT-met, azóta senki nem engedtem belenyúlni a gépembe, viszont jópár darabot összeraktam magamnak és másoknak is.
    (Persze mindig tudok valami hülyeséget csinálni, legutóbb egy ventilátor vágta meg a kezemet, mert a működő gépben akartam igazítani valami kábelt:) )
    De a lényeget a többiek is leírták:
    - csak nyugodtan szabad csinálni
    - mindennek meg van a saját helye
    - erőltetni jobbára semmit nem kell (néha nehezen mennek a kártyák a helyükre, de akkor is óvatosan)
    - az alaplapot csak akkor csavarozd be elsőre, ha a procihűtőnek nincs alulra csavarozandó része :)

    Először bonts ki mindent, nézd meg hova kerül, rakd sorrendbe és szépen sorban minden ahelyére kerül.
    Problémák lehetnek, akkor is csak nyugodtan, keress rá neten, kérdezz meg valakit, stb...

    Legutóbbi gépemnél SATA vinyó és SATA DVD valamit FSP PNF szivatott meg, mert csak egy SATA tápkimenete van... Régi gépből kivettem PIO 104S slot-in (!) DVD-t. beleraktam, arról ment a telepítás, aztán vettem egy táp-elosztót, ami vicces, mert nem anya, hanem apa van rajta, na azt pl. átbarkácsoltam, mert nem akartam még egyet fordulni:) De ez talán ritka eset. Ezért érdemes az első egy-két alkalommal tapasztalt ember mellett csinálni, hogy ha valami gixer van, akkor ne kapj sírógörcsöt:))

    [ Szerkesztve ]

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

Új hozzászólás Aktív témák