Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Har_melin

    Topikgazda

    válasz BoneDragon #21911 üzenetére

    Nem azt mondtam, hogy jó, hanem hogy nem "hány éves is a játék" kérdés, mert ez egészen pontosan egy éves.

    Gondot jelenthet egy-egy ritkább craft megszerzése? Igen. Cserébe nagyságrenddel több és főleg jobb opciót kaptunk. Az előző rendszerben a craftolás endgame szinten már szinte értelmetlen volt, sokkal jobb cuccok estek maguktól is, mint amit craftolni lehetett. Azt a szintet most is röhögve el lehet érni, amilyen bónuszokat akkor adtak a mesterek. Hozzáteszem, régen sem ment pillanatok alatt, én határozottan emlékszem, hogy Vorici 6L opciójához jó másfél hónapig meg kellett csinálni a napi küldetéseit, mire végre felszinteződött.

    Most azzal, hogy a mesterek küldetései gyűjthetők még egyszerűbb lesz, mert nem kell minden nap csak azért megfutni egy egyébként tré mapot, hogy kihasználjam őket. (Azt nem tudom, hogy az extra küldetéseket milyen gyakorisággal adja be, de nekem öt vagy hat map alatt beadott egy plusz Alva és egy plusz Niko küldetést is.)

    A trade ablak átalakítása pedig egy rendszer szintű dolog. Nem azt mondom, hogy nem lenne jó, de szerintem sem ez a legégetőbb gond. Viszont neked is csak azt tudom javasolni, amit Pszichonak: indíts egy posztot a redditen, ha nagyon sokan ugranak rá, akkor előrébb fog kerülni ez a fejlesztés.

    Védd a fákat - egyél hódot!

Új hozzászólás Aktív témák