Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kolli7

    tag

    válasz Tibology #6313 üzenetére

    Ha egy terméket felviszel az áruházba, akkor azt tudod másolni is, meg más kategóriákba linkelni is utána.
    A linkelés akkor jó, ha ugyanaz a termék több kategóriába is beleillik, ugyanaz a cikkszáma, tulajdonsága, ára stb.
    A másolást én akkor használom, ha csak kis mértékben tér el a két termék egymástól. Így könnyebb korrigálni, nem kell minden tulajdonságot újra felvinni.

  • Belba

    őstag

    válasz Tibology #6313 üzenetére

    Na, ez jó...

    Segítsünk neked, de félted tőlünk az ötleteidet?... :P

    Kicsit plasztikusabban : mi adjunk ingyen tanácsokat, ötleteket, de te azért vigyázol rá, nehogy valaki ötletekhez juthasson általad...

    (Amúgy itt még SOHA nem fordult elő, hogy valaki ellopta volna a másik vállalkozásának az ötletét!)

    Lehet, én vagyok a hülye, mert én úgy gondolom, hogy amiben tudok mindenkinek önzetlenül segítek (ezzel én nem leszek szegényebb), főleg olyanoknak, akiktől szintén segítséget kapok.

    Az is kicsit furcsa, hogy te pénzért (?) csinálod a megbízód webshopját, de a kivitelezést velünk akarod megcsináltatni ingyen?! :F
    Hogy is van ez?!

    Akkor a te embered Diabló lesz : 100ezer Ft-ért csinál neked egy szuper shopot zöld-piros-lila gombokkal. :C
    A megbízódtól kérsz a shopért 150ezret, még hasznod is lesz a bolton...

    Bocsi, de ha még azt sem tudod, hogyan tegyél egy weboldalra linkeket, akkor tényleg jobb lenne, ha kompletten megcsinálná neked valaki a melót!

    [ Szerkesztve ]

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

Új hozzászólás Aktív témák