Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Algieba

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz barnam_ #224 üzenetére

    Náthára a legjobb, hagyni, hogy az immunrendszer végezzen vele. Segíteni a szervezetnek a harcban leginkább a C-vitaminnal lehet. Nátha idején napi 1000mg szedek be, és sok meleg teát iszok. A végsô fegyver a dunsztolás, a nátha tetôpontján bevágom magam az ágyba két takaró alá, és egész este izzasztom a kis dögöket forró tea segítségével. A dunsztolás nagyon hatásos, és a legjobb módszer. Másnapra visszatér az erôm, kitisztul a fejem, enyhül a torokfájás, elmúlik az orrfolyás. Náthára butaság gyógyszert szedni. Ez az egy betegség van, amivel komolyabb mellék tünetek nélkül edzésben lehet tartani a test védekezô rendszerét. És szerintem, kell az edzés. Mindig lábon hordom ki a bajaimat, csak akkor dôlök ki, ha már kezd életveszélyessé válni a helyzet, mint anno a trombózisom idején. 2 hónapig vánszorogtam a begyulladt, elzáródott vénás lábammal, mire rájöttem, hogy a házi gyógymódjaim nem segítenek. Csak ekkor mentem el az orvoshoz, és egybôl kórházba kerültem, de csak 1,5 hétre. Hamar ''kidobattam'' magam, mert egy nyughatatlan, lázadó beteg alkat vagyok, aki beszól az orvosnak, és megy a maga feje után, hisz halál ellen nincs orvosság.
    Minek idôt pazarolni a reményre, a különféle gyógymódokra, hinni az orvosokban; csak a csalódásunk lesz nagyobb, amikor mégis meg kell halnunk.

    Igen, sokáig úgy véltem, csak egy gyagya hipochonder vagyok, aztán jöttek a valódi gondok, amikre úgy tekintek, mintha álmomban élném meg ôket. Az egész nagyon valószertlen, még a köszvény lüktetése is a jobb térdemben. Az élet csak egy álom, elmúlik.
    És most kisántikálok a kertbe, mert haladni kell vele.
    ''A Halál kertjében jártam, és az élet színes álmát láttam.''

    A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Új hozzászólás Aktív témák