Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt501

    nagyúr

    Nem tudom de ezeket a hajlítható (összecsukható) telefonokat el kellene engedni, mert jelenlegi az anyag használat miatt nem a tartósság és minőség érzetét adják, volt a kezembe már de egyik esetben sem tudtam azt mondani hogy ezek nekem kellenek, már csak azért is mert 1 éves készülékek esetén már erősen látszottak a használatból eredő sérülések a hajlítási pontoknál, és bizony ezek erősen zavaróak voltak, szóval ezek ebben a formában még béta tesztnek is gyengék, és érzik rajtuk, hogy a gyártó cég csak azért adta ki hogy ezt mi is meg tudjuk csinálni, holott nagyon nem kellett volna.
    De ha valaki ilyenre vágyik, hogy ő legyen a gyár béta tesztelője ám legyen, de ne ezekkel a készülékekkel akarjon kitűnni a tömegből, mert ezek nekem nagyon a prémium érzetet adják.

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

  • zsolt501

    nagyúr

    válasz adlersson #12 üzenetére

    Nagyon kellene a kijelzők terén hajlíthatóságban és tartósságban a fejlesztés, de én nagyon nem akarok a tesztelőjel lenni egy ilyennek, a Samsung széria szerintem katasztrófa lett ezen a téren.
    Aki meg hajlítható kijelzős laptopot vesz az meg meg is érdemli.
    Nem mondom hogy az ötlet rossz, de a kijelzők még mindig nem tartanak ott hogy ezek ténylegesen tartósak legyenek, és bírják is a strapát hosszútávon.

    Decske nem mondom hogy nem kellene, de a technológia még messze nem tart ott hogy ez ténylegesen megbízható és tartós legyen, egyszer ez is eljöhet majd, de ott még nem tartunk, mint írtam volt a kezembe több is, de jelen formájában tech demónak tartom, lehet hogy neked így is megfelel a készülék szíved joga, mindenki arra költi a pénzét amire akarja, tőlem el is égetheti.

    [ Szerkesztve ]

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

  • zsolt501

    nagyúr

    válasz Shyciii #15 üzenetére

    Ez igy is van, de látható volt hogy Z Fold esetén túl hamar jött ki a telefon és nem volt átgondolva a kijelző tartóssága, és az mitől jó ha csak azért tolunk ki egy "prototípust" ami bizony elbukott a tesztekben hogy mi legyünk az elsők?
    Tudom a negatív reklám is reklám, de biztos hogy hasznot hoz?

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

  • zsolt501

    nagyúr

    válasz futo001 #20 üzenetére

    Nem tudom ismerőseim hogyan használja, de az egyiknek a zsanérja nyegdült meg, szó szerint nem csukódik össze teljesen, mintha kilágyult volna az összeillesztésnél, a második készülék is Flod 3 ott meg a kijelző színesedett el az összehajtásnál zavaróan látszik mintha ott a kifakult volna, az összehajtási ívről nem is beszélve, mert az engem minden típusnál zavart eddig. Az első szériák esetén repedtel is találkoztam, na az borzalmas volt, a karcosodásról nem is beszélve.

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

Új hozzászólás Aktív témák