Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz ledgeri #26529 üzenetére

    Na jó: az első linkkelt az az túl új világ, hogy megértsem mit hogy kéne használni, a másodiknál meg nem tudom mit kéne mire beállítani... marad a history áttekintő... pár óráig, napig elleszek...

    Az URL-ABC sorrendet azért megvárnám!

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

  • dqdb

    Topikgazda

    válasz ledgeri #26529 üzenetére

    Az a memóriaszemét hány %-os átfedést adhat (gondolok itt arra hogy mi alapján ürül, íródik felül, különösen arra tekintettel, hogy újraindítás után is volt benne pár dolog)?
    Erre a kérdésre itt találod a legkonkrétabb választ, amit erre a kérdésre mondani lehet.

    De lehet, hogy tényleg az lesz, hogy összes hístory átrnézése, de ehhez meg azt kérdezném, hogy lehet-e ABC sorrendben sorba állítani az URL-eket, pár fokkal egyszerűbb lenne?
    A beépített felületen nem lehet. Talán van rá kiegészítő, ami képes erre, nem néztem.

    A bezárási gyakorlathoz: Igen tudom, hogy az X-elés veszélyes, de most is ha megnézem nincs olyan, hogy "kérdezzen rá többlapos ablak bezárásakor", egyébkén meg FF-on rászoktam, csak kb egy hónapja operázok jobban, és a "jobb felső sarokkal lépek ki"- megszokás az alap menüs opera kilépéssel ellen megy...
    Ha lenne ilyen megerősítés, nálad nem ért volna semmit sem: ugyanis az X bezárja az ablakot, és ha az éppen az utolsó volt, akkor ki is lép azzal a lendülettel. Ha volt két nyitott ablakod, és mindkettőnél az X-re nyomtál, akkor az első mindenképpen repül, akár van megerősítés, akár nincsen, Firefoxban ugyanígy jártál volna.

    másodiknál meg nem tudom mit kéne mire beállítani.
    Ugyanazt, amit Notepadnél tettél volna, megkeresed a címeket, majd kijelölöd és kimásolod egyenként. A Notepadnél a HxD annyival jobb, hogy nem zavarják meg a nem szöveges értékek a bináris fájlban.

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák