Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsiz

    őstag

    válasz mexel #23686 üzenetére

    köszönöm mindenkinek a válaszokat igazán segítőkész társaságra leltem itt :)
    az a probléma, hogy édesanyám nem egy számítógép-zseni, de azért tanítgatom. van egy jópár helyre jelszava, és nem mindegyiket sikerül fejben tartani (ez még nekem sem megy) főleg hogy van ahova belép és hónapokig nincs szüksége utána a jelszóra. ezért volt jó hogy az elmentett jelszavakkal bármikor be tudott lépni.

    viszont pontosítanék egy kicsit, nem feltétlenül kellene ez a kulcsos megoldás. azt hiszem valahol írtam is, - de lehet hogy csak akartam - azt hogy nekem az új operában sehogy nem tölti ki az űrlapot a mentett jelszóval. (illetve néha kitölti, néha nem.) szóval a gyári "belekattintok, kiválasztom a nevet és beírja a jelszóval együtt" megoldás is jó lenne ha működne. de azt csinálja hogy "belekattintok, kiválasztom a nevet és se a nevet se a jelszót nem írja be"

    ha elindítom a régi (12.16) operát, ott minden jó. ha az újat indítom el akkor a fentebb leírtakat tapasztalom. erre nincs valami ötletetek hogy miért lehet?

    a régi opera nem telepítve van, csak egy régebbi telepítés összes mappáját lemásoltan biztonsági mentésként, és azokat szoktam a helyükre másolgatni windows újratelepítés után, hogy megmaradjanak a beállítások, könyvjelző stb. de sztem ezzel nincs is gond, mert pont hogy ez a verzió működik úgy ahogy kell. az új verzió egy külön telepítés, külön mappába. gondolom a beállítás mappájuk közös, mert egyből megjelentek a gyorshívók, könyvjelzők, elmentett nevek az újban is.

    minden esetre az ajánlott bővítményeket majd megnézem, de mondom ha a gyári megoldás működne, az is jó lenne :)

    Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Új hozzászólás Aktív témák