Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz dqdb #21976 üzenetére

    :R
    Akkor ez kilőve.
    A lenyíló menü kinézete az gondolom már módosítható. Azzal az az egy baj, hogy ha lenyitom akkor jobb oldalt van a lista, és mellette nyílik az új hozzáadás, szerkesztés stb menü, és ha valami még nyílik pl mappából akkor az az üres sáv mellé. Ez így igen hülyén néz ki és sok egérmozdulatot igényel :D
    Egyszerűbb ha rakok be egy képet.
    Tehát ezt a kinézetet kellene valahogy barátibbra hozni, hogy a könyvjelző kezelő jól működjön. Arról nem beszélve, hogy jobb lenne kicsit nagyobb betűméret esetleg ( de nem biztos).
    Ami mindenképpen jó lenne, hogy a Bookmarks ikon is automatikusan kinyíljon ha fölé viszem az egeret, de az csak kattintásra nyílik.
    A jelszó kitöltő rész az simán kinyílik kattintás nélkül, elég ha fölé húzom a kurzort, még az értékét is be lehet állítani mennyi ms legyen. Én gyorsra tettem.
    Ugyanez jó lenne a könyvtárra is, mert akkor tökéletes lenne a könyvjelzőkezelés is :)
    Ilyen amikor ráklikkelek a roboform ikonra, és a könyvtárak fölé viszem az egeret, és ilyen ha a jelszókezelő fölé viszem.
    ( Ezeket teljesen át is lehet kinézetre szabni, kivéve amit szeretnék)

    Bocs ha ez is off, de mivel a böngésző egy akár hasznos kiegészítője is lehet így remélem elfér itt.

    Az igazi az lenne ha maga a bővítmény képes lenne kezelni az adatbázisból a jelszó és könyvtárkezelést, a program csak akkor kellene ha beállítgatjuk és feltöltjük.

    Predator2: köben már találtam FF Speddial-t, egész jó de ezt is megnézem. Más dolgokat is találtam, lehet hogy nem is lesz olyan rossz az ff-sem, de valahogy nincs szívem megcsalni ezt a ribancot :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák