Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolverine

    félisten

    válasz LonGleY #21323 üzenetére

    Nekem majd szóljon valaki, ha lesz wand, addig nem érdemes az új verzióval foglalkoznom...

    "I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

  • Wolfskin

    őstag

    válasz LonGleY #21323 üzenetére

    "Az, hogy te klikkelsz+görgetsz, meg gombokat állítgatsz, a legkisebb dolgok, ennél fontosabb teendők is akadnak először."
    - az a baj, hogy nem. sokszor munkához használom a böngészőt, és ilyenkor sok tíz oldal van egyszerre nyitva. ezt ilyen firefoxos stílusban lehetetlen menedzselni.

    "A járgányos hasonlatok senkit sem érdekelnek, volt már belőlük (és a hőbörgő userekből) pont elég."
    -egy újszülöttnek minden vicc új, én csak most szaladtam bele az új operába, (és csak most veszem észre, hogy a „vicc” párhuzam mennyire találó). az autós példa nekem tetszik, ismerem ezt a fajta marketinges okoskodást, hogy termékelőnynek állítjuk be a gyengéinket. (mostantól nem kell a sok beállítással vacakolni = lebutítottuk a terméket)

    "Az Opera pedig most először stabil."

    az lehet, viszont most először nem Opera. tulajdonképpen egy átcímkézett cromiumot láttam én, annak a stílusában és összes "tudásával". lehet, hogy stabil, de nem tud semmit. igaz, ami nincs az nem romlik el. kicsit olyan, mintha a Saab egyszer csak átlogózott Daciákat kezdene árulni. (bocs az újabb autós hasonlatért, egyébként ők is abba buktak bele, hogy elkezdték használni a GM nagyszériás megoldásait...)

    plusz rájöttem valamire: szerintem azt nem bírja az Operám, hogy úgy használom, hogy szinte folyamatosan nyitva van 30-60 oldal, így zárom, így indítom újra. (hidegindításkor, amikor még nincs rendes kenés, rögtön ilyen megterhelés... :DDD ), és ettől hullik szét ilyen rövid idő alatt. (egyébként enyni megnyitott oldalt meg egy másik böngésző sem viselt el még)
    de! a mostani verzió bekonfigurálásakor csináltam egy biztonsági másolatot, az kicsomagolva és tesztelve vígan szalad. úgyhogy ez a terv: kéthetente unrar, a wand és bookmark copy és go. a következő pár évet kibekkelem így, aztán meglátjuk.

    [ Szerkesztve ]

    ''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Új hozzászólás Aktív témák