Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolfskin

    őstag

    válasz brd #14342 üzenetére

    @brd, Penge_4, sziasztok

    hát asszem itt valami nagyon elpattant...

    ma reggel arra ébredt az Opera, hogy soha többé nem akar. nem csak az a néhány apróság, mint múltkor. reggel óta kb 3-4 percet bír, aztán összeomlik. hibaüzenet küldése mellett természetesen. teljesen értetlenül állok felette.
    töröltem az operaprefs.ini-t, elindítottam régi, arhivált hordozhatókat, az USB-n lévőt, de ugyanaz. kb 3, max 5 percig bírja mind, akkor leállnak.

    tehát nem egyedi, egy operára (és annak beállításaira) vonatkozó hiba, hanem globálisan, AZ OPERA nem megy többé a gépemen. ma reggel óta. egyszer-egyszer még a videókártyát is lerántotta, teljes elsötétülés lett. a gép maga, a hang - zene, film - megy tovább, de a vga-t csak a restart éleszti fel. (bár ez lehet, hogy nem függ össze, 1-2 éve gyakran csinálta ezt a misztikus tünetet, aztán semmi, most pár hónapja újra előfordult, az utóbbi hetekben meg sűrűn. semmi megfigyelhető eseménnyel nem függ össze, semmi konkrét nem válthja ki, kivéve ma, az Operában kattintás 3x is) most IE alól írom ezt is, akkor a baj :Y

    amire gyanakszom:
    • valami olyan vírus (UFO, stb.) támadta meg a gépem, ami csak az operát irtja (a gép kb 3 hete lett újratelepítve, pontosabban egy full friss telepítés mentés visszatéve. - win xp sp3, összes frissítés, comodo/CIS, )

    • a gmailbe (és/vagy indexbe, origo-ba stb.) olyan scripteket tettek be az éjjel, amik nem kompatibilisek régebbi (11.1-ig bezárólag) operákkal, és ezért azok összeomlanak.

    • a sok negatív hullám annyira felgyűlt, hogy most már fel kell hívnom az ezo tv-t

    más ötletem nincs.

    [ Szerkesztve ]

    ''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Új hozzászólás Aktív témák