Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz ht42 #3682 üzenetére

    4? Jó lesz az 6-nak is... :U
    Offba teszi? :U
    [link] [link]

    Látom, neked legalább sikerült offba tenni - jó dolog a módosítás gomb... ;] Amúgy nem a fórumtársat, hanem a hozzászólásait minősítettem: ha szerinted nem gáz, hogy az utolsó 30 háeszből 6 azaz hat ugyanazzal a (vélt vagy valós) sérelemmel foglalkozik, akkor nincs miről beszélni (nyilván le lehet írni egy, a mainstream/topicgazda álláspontjával ellentétes véleményt - egyszer, nem hatszor, trollkodás jelleggel).
    Részemről a témát lezártam: infót gyűjteni jöttem ide (ahogy gondolom kb. mindenki), nem vitatkozni (arra ott vannak a vs. topicok, ahogy fentebb is utaltam rá).

    [/lazydogB]:
    Ha kicsit is rosszindulatú/gyanakvó lennék, én feltételezném rólad hogy anyagi érdekeid fűződnek a tüntetően merev elutasításhoz

    Anyagi érdekem fűződik hozzá, hogy egy fizetős megoldás helyett ingyenest használjak? Természetesen igen... ;] Ezt azért gondold át még egyszer... ;]

    Mivel nem ilyen vagyok, betudom nálad ezt szimpla emberi gyarlóságnak.

    Mármint gyarlóság az, hogy az általad gyanúsan erőteljesen reklámozott sz*r a minden bizonnyal nagyon tutkó, minden igényt kielégítő, ámbár fizetős alternatíva helyett valószínűleg egy számomra jó eséllyel elégséges szolgáltatásokat nyújtó, ingyenes megoldást preferálok? ROTFL... :C

    [ Szerkesztve ]

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák