Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz lazydog #3679 üzenetére

    Bocs, hogy belevau, de számomra (aki kérdezni jött ide) annyi jött le, hogy az illetékes döntése óta született cca. 20 háeszből majdnem a fele a tiéd, és ezek részedről mind trollkodást tartalmaznak (kezdve az én kérdésemre adott, teljesen értelmetlen, haszontalan válasszal). Dedó lvl 99... :U
    Annyira lovagolsz ezen a kérdésen, hogy felmerül az emberben, hogy:
    a/ anyagi érdeked fűződik hozzá, vagy
    b/ a hegynyi méretű igazságérzeted nem engedi, hogy leszállj a témáról.
    Szerintem engedd el. Jó lenne, ha az érdemi információk kibányászásához nem kellene több oldal felesleges hozzászóláson átrágnia magát az érdeklődőknek.
    Alternatív javaslat: nyiss egy unRAID vs. OMV topicot, aztán ott mindenki kitombolhatja magát (mármint az a három ember, akit érdekel).

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

  • lovi27

    addikt

    válasz lazydog #3679 üzenetére

    Nem azért kezdted mert töröltem, hanem egy problémára "szakmai jellegűen" beszóltál, hogy akkor egy jobbat kell beszerezni, amit később nevesítettél is. Az csak egy bizonyos fizetős termék lehet. Ezt tartottam és tartom most is inkorrektnek. Volt már itt részem abban, amikor hasonló magatartásról kiderült, egy termékért fizetett ember erőszakolja a véleményét.

    Amit csináltál és csinálsz annak sok köze nincs az OMV-hez vagy a tulajok problémáihoz. Ez a fórum pedig eddig erről szólt és a jövőben is szeretném, ha erről szólna.

    Ráadásul valótlanságokkal megvádolsz, amik nyilvánvalóan hazugságok. Nem gondoltam, hogy ennyire mélyen vagy.

    Ez az OMV fóruma. Ne rombold egy termékkel, csak mert te képviseled. Ha meg nem akarsz segíteni, válasz a témába illőt vagy ha nem találsz, nyiss egyet. Lesznek követőid.

Új hozzászólás Aktív témák