Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz F_Gergely #53492 üzenetére

    Nyilvan nem....de nem is 1100 euro/hatso lökös :D

    (#53493) Petyyyyy szervizkönyv, az önmagaban egy dolog persze. Ugyanakkor, ha nem XY kisszerviz pecsetje van, hanem egy markaszervize, az eggyel jobb. Meg ott is lehet hamisitani akar....de amikor mellette vannak a javitasi szamlak (km felirva), meg az atiraskor a papirok, akkor azert mar nagyon nem kell ketsegbeesni szvsz.....persze meg igy is atverhetnek, ez mindig benne van.

    (#53494) w333 nem ertem a problemad :) teljesen vilagos, hogy egy ceg eseteben sokszor megeri a lizing....e60 as bmw mar nincs ceges autokent az utakon, pont azert, amit mondasz. Altalaban 3 ev vagy 150-200k km a limit, aztan csere. Egy A3 audi az egy abszolut kis kaliberü ceges auto (Györben az összes kezilabdas, meg mindenki kb aki ker az kap egyet :D ), de az A4 vagy 3 bmw is egy atlag közepvezetöi auto. Ezert mosolygok en sokszor, amikor valaki premiumozik egy 3 as bmw kapcsan. Ugyan ugy a fizetese reszet kepezi, hogy egy cegautoban ül az ipse. Egy 8 millios A3 audi egy cegnek mittom en par tiz ezer forint lizing dij kb havonta nettoban....nem kell ehhez gigamultimilliardos arbevetel :N ez bele van epitve a fizetesebe annak aki cegautoval jar.

    (#53508) trassher ez nem nagyot almodas, hanem butasag. Addig lat, hogy baaah béééjemvé és csak 1-2 millio(van ilyen ismerösöm, pont e60 al :) )....persze van aki latja, hogy mi van, csak elvakitja a szerelem :D en büszke vagyok, hogy szerelem ide vagy oda, elsö körben ellenalltam.... :D szerintem irtam, hogy a kis astraval egyidöben egy e46 318i cupet is nezegettem nem? Hasonlo arban vol.....csavarodott a szivem rendesen :D de aztan realitas talajan allva az astra lett....es nem bantam meg.....persze ha holnap elüt egy villamos, akkor megcseszhetem az elmeletem, mert ugy dobom fel a bakancsot, hogy nem volt bmw-m.....ezert kerülöm a villamosokat, most.... :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák